• instalacje elektryczne wielkopolska
  • instalacje wodno kanalizacyjne wielkopolska
  • instalacje CO wielkopolska

O firmie

Nasza firma powstała w 2008 roku. Od tego czasu, dzięki zdobytemu doświadczeniu udało nam się wypracować takie standardy pracy, że nawet najbardziej skomplikowane zlecenia jesteśmy w stanie wykonać fachowo i terminowo.

Na samym początku naszej działalności zajmowaliśmy się kompleksowymi pracami w zakresie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych . Wykonując zarówno prace remontowe jak i konserwacyjne na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Potem przyszedł czas na nowe obszary działania- wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zaczęliśmy wykonywać instalacje elektryczne, prace remontowo-wykończeniowe aż w końcu postawiliśmy na budowę od A-Z.

Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz do firm. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych zleceń. Posiadamy wymagane uprawnienia. Używamy wyłącznie materiałów posiadających certyfikaty i atesty .

Od niedawna posiadamy stronę internetową, na której oprócz szczegółowych informacji o zakresie prac jakimi Nasza firma się zajmuje,  znajdziecie Państwo także aktualną galerię realizacji.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

TRAKBUD HIERONIM BAŁDYKA

Dąbrowice Częściowe 1
62- 604 Kościelec
NIP 665-159-39-03
Regon 311114326-00033
tel. 501-518-096
trakbud-baldyka@wp.pl

stat4u

Lokalizacja

Partnerzy więcej